Конкурс за Генерален секретар на СИМ

Старешинството на Сојузот на Извидници на Македонија (СИМ),   на својата последната седница донесе одлука за распишување на Конкурс за избор на Генерален секретар на СИМ. Потребните документи за конкурсот можете да ги пронајете тука: Konkurs za Generalen sekretar.doc

 

 

 

 

 

Напишете коментар

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.