Велес кажа – “НЕ“ на ТОПИЛНИЦАТА

За целокуните настаните кои што се случија на 10 јуни 2008 година (вторник)  со почеток во 19.00 часот на плоштадот “Сармааале“ во Велес.Сите слики ќе можете да ги видите во ФОТО ГАЛЕРИЈА. 

Напишете коментар

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.